Karakalem Çalışmaları 19.02.2014

Karakalem Çalışmaları 19.02.2014 – Karakalem Çalışmaları Örnek – Ünlülerin Karakalem Portreleri – Karakalem Resim, Portre Çizimi – Karakalem Resim, Portre Nasıl Yapılır – Karakalem Resim Yapmak – Karakalem Dersleri – Her insanın kendine has özellikleri olduğu gibi, herkesin de kendine göre bir yeteneği, ilgisi ve başarısı olur. Kimimizde matematiksel-mantıksal konulara ilgi ve becerisi varken, kimimizde edebiyat, tarih, coğrafya gibi sözel alanlara ilgi ve beceri vardır. Bazılarımız melodik şeylerle, müzikle ritimle vs. uğraşmayı sever ve başarırken bazılarımız da o becerinin yakınından geçmez. Akademik bilgiler açısından kimimizin zihni tıkır tıkır işlerken, sanat-zanaatın farklı dallarında üst düzey beceriye sahip kişiler de vardır. Ama herkesin yapabildiği en az bişey vardır, buna emin olun ve o şeyi kendinizde, evlatlarınızda arayıp ortaya çıkarmaya çalışın. Engellemeyin ki o kişinin manevî açıdan tatmin olabilmesinin önünü açın. Sitemizde öğrenci arkadaşlarımızın özel yeteneklerine dair çalışmalarına yer vermeye çalışıyoruz. Burada Adem Karaca’nın “Karakalem Çalışmaları”ndan örneklere yer verilmektedir.

karakalem26

Bu sayfa üzerinden bir yandan talep ettiğinizde, bize ulaştığınız zaman istediğiniz bir resmin veya fotoğrafın çizimini belli bir ücret karşılığı yaptırabiliyoruz.

karakalem27

Bu, hem sizin için bir doğumgünü, bir kutlama vs. için farklı, güzel bir hediye veya hatıra haline gelirken; bir yandan da bu arkadaşlarımızın harçlıklarına katkı sağlamaya vesile oluyoruz… Bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz…

karakalem25

Bunu bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak görmeniz dileğiyle…
Karakalem çalışmaları için Adem Karaca’ya teşekkürler…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +10 (from 10 votes)
Karakalem Çalışmaları 19.02.2014, 5.0 out of 5 based on 8 ratings

Benzer Haberler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.